For days I had the same: oranges, and then tomatoes with avocado, with occasional grapes or apples. It is around 6-8 pounds or ~ 3-4 kg (bulk), $5-7 a day, buying smartly in California.
What are you guys having these days?
For days I had the same: oranges, and then tomatoes with avocado, with occasional grapes or apples. It is around 6-8 pounds or ~ 3-4 kg (bulk), $5-7 a day, buying smartly in California.
What are you guys having these days?
Ask: Send me a quick question from your default email app with this page info.